Δεν είναι τυχαίο οτι η εποχή του Φθινοπώρου ενέπνευσε ούκ ολίγους ποιητές, συγγραφείς και λοιπούς καλλιτέχνες στον Ελλαδικό και Παγκόσμιο χώρο της λογοτεχνίας, μουσικής, ζωγραφικής και όχι μόνο.
Για όλους όσους συμφωνούν οτι όντως έτσι είναι, παραθέτουμε το παρακάτω φωτογραφικό υλικό απο την πόλη του Αγρινίου μετά την χθεσινή βροχή. Τις φωτο τις τράβηξε ο Γιάννης Γιαννακόπουλος και τις ανήρτησε στον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook από όπου και τις "δανειστήκαμε".
![autumn in agrinio 2017 02](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-02.jpg)
![autumn in agrinio 2017 03](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-03.jpg)
![autumn in agrinio 2017 04](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-04.jpg)
![autumn in agrinio 2017 07](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-07.jpg)
![autumn in agrinio 2017 08](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-08.jpg)
![autumn in agrinio 2017 10](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-10.jpg)
![autumn in agrinio 2017 11](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-11.jpg)
![autumn in agrinio 2017 12](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-12.jpg)
![autumn in agrinio 2017 13](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-13.jpg)
![autumn in agrinio 2017 14](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-14.jpg)
![autumn in agrinio 2017 15](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-15.jpg)
![autumn in agrinio 2017 16](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-16.jpg)
![autumn in agrinio 2017 17](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-17.jpg)
![autumn in agrinio 2017 18](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-18.jpg)
![autumn in agrinio 2017 19](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-19.jpg)
![autumn in agrinio 2017 20](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-20.jpg)
![autumn in agrinio 2017 21](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-21.jpg)
![autumn in agrinio 2017 22](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-22.jpg)
![autumn in agrinio 2017 26](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-26.jpg)
![autumn in agrinio 2017 27](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-27.jpg)
![autumn in agrinio 2017 28](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-28.jpg)
![autumn in agrinio 2017 29](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-29.jpg)
![autumn in agrinio 2017 30](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-30.jpg)
![autumn in agrinio 2017 31](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-31.jpg)
![autumn in agrinio 2017 32](/images/article-images/agrinio-fthinoporo-2017/autumn-in-agrinio-2017-32.jpg)
Ο Κωνσταντίνος Σαμψών ασχολείται επαγγελματικά με την επιστήμη της Πληροφορικής και σαν χόμπι έχει τον Αεραθλητισμό (είναι χειριστής Υπερελαφρών Αεροσκαφών και Αλεξιπτώτου Πλαγιάς - μέλος της Αερολέσχης Αγρινίου) και την Ορειβασία (Ιδρυτικό μέλος του Ορειβατικού Συλλόγου Αγρινίου). Ασχολείται επίσης με την Μουσική Σύνθεση έχοντας παρουσιάσει αρκετά μουσικά έργα τα τελευταία χρόνια όπως τα "Mystic Flight", "On Air... myths and tales","Escape to Freedom","Βρες τα φτερά σου..", "Ωδή στην Τριχωνίδα", "Time to Relax", "Το κίτρινο μπλουζάκι", "Γιν' αγέρας και έλα", "Cinematica", "Lounge time" κλπ. Μεγάλη δημοτικότητα έχουν τα τραγούδια που έγραψε για την ομάδα του Παναιτωλικού "Της Καρδιάς μου Ομάδα", "Του Τόπου μας Ζωή", "Παναιτωλικός Ιππότης - 90 χρόνια ιστορία και νέοι στόχοι" και το "Ξέρω μια ομαδάρα". Επιμελείται το παρών site θέλοντας να παρουσιάσει την θετική πλευρά των πραγμάτων καθώς και άγνωστα για τον πολύ κόσμο στοιχεία που αφορούν την περιοχή μας και έχουν εξαιρετικό ενδιαφέρων.
ksamson.gr