Παρασκευή, 25η Οκτωμβρίου 2024  11:54 μμ
Δευτέρα, 23 Σεπτεμβρίου 2024 17:40

Κύπελλο Ελλάδας: Χωρίς VAR το ΟΦΗ-Παναιτωλικός αλλά τηλεοπτικό, ποιος σφυρίζει (Τετ 25/9/2024 19:00)

Ο Παναγιώτης Τσιάρας του συνδέσμου Καβάλας ορίστηκε από την ΚΕΔ για το παιχνίδι του Κυπέλλου της Τετάρτης 25/09/2024 19:00, μεταξύ ΟΦΗ-Παναιτωλικού.

Βοηθοί του θα είναι οι Φωτόπουλος (Αθηνών) και Μπαλιάκας (Κοζάνης). Τέταρτος ορίστηκε ο Περράκης.

Σε όλα τα παιχνίδια των ομάδων της Super League για την 4η φάση του θεσμού έχουν οριστεί διαιτητές πρώτης κατηγορίας. Ωστόσο σε κανένα δεν έχει μπει VAR.

Σημειώνεται ότι οι αγώνες είναι νοκ άουτ και σε περίπτωση ισοπαλίας στο 90λεπτο, ακολουθεί ημίωρη παράταση κι εφόσον χρειαστεί, πέναλτι.

Το ματς που ξεκινά στις 19:00 μ.μ. της Τετάρτης 25/9, θα μεταδοθεί από το κανάλι του Cosmote Sports 4 HD.

agrinionews.gr

Διαβάστηκε 217 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 23 Σεπτεμβρίου 2024 18:10