Προσπάθεια για σύσταση ομάδας ποδοσφαίρου καταβάλλεται από το Περιφερειακό Τμήμα Αιτωλοακαρνανίας του ΤΕΕ.
Όποιος επιθυμεί να συμμετάσχει να απευθυνθεί στον Νικόλαο Κουσκούνη στο τηλέφωνο: 6934583331 η στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..
agrinionews.gr