Ο χειμώνας είναι από τις πιο όμορφες εποχές του χρόνου.
Αυτό το εκμεταλλεύτηκαν οι δύο συχωριανές μας η Ελένη Γκέκα και η Ελένη Τσούνη και αποτύπωσαν την στιγμή από μερικά όμορφα τοπία του χωριού μας, στις παρακάτω εντυπωσιακές φωτογραφίες.
![](https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t1.0-9/12507612_1551088915205108_7865519735577650880_n.jpg?oh=6c82da29a0f68adbb1f983080eac8a33&oe=5728FAD2)
Καθημερινή ενημέρωση με οτι καλύτερο συμβαίνει και ότι είναι χρήσιμο για τον κόσμο στην Αιτωλοακαρνανία. Σε πρώτο πλάνο η ανάδειξη του νομού, ως φυσική ομορφιά, πολιτισμικές δράσεις, ιστορικά θέματα, ενδιαφέροντα πρόσωπα και ομάδες και οτι άλλο αξίζει να αναδειχθεί.
Ακολουθείστε το AitoloakarnaniaBest.gr στο Google News |